Система Orphus
Театральный сезон 2015 Днепропетровск

Відкриття театрального сезону у Дніпропетровську

Хороша новина для шанувальників театрального мистецтва. 12 вересня на Дніпропетровщині відкривається новий сезон. Встигніть придбати квитки на довгоочікувані вистави. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Першим свої двері відкриє обласний молодіжний театр. 12 вересня в 17.00 відбудеться прем’єра «Прощання на біс». Це комедія в двох діях. Глядачі зможуть насолодитися історією прощального бенефісу театральній мегазірки, побачити закулісне життя і від душі посміятися.

25 вересня в 19.00 мешканців області запрошують на добре відомий балет Чайковського — «Лебедине озеро». Шанувальників класичного мистецтва чекають в театрі опери та балету.

26 вересня в 17.00 шанувальники театру зможуть перейнятися зворушливою історією жінки, яка має великий будинок, гроші, чоловіка і навіть коханців. Але це не приносить їй задоволення. Героїня не може розібратися у власному житті. Що з цього вийде, глядачі побачать у музично-драматичному театрі ім. Т. Р. Шевченко під час вистави «Гедда Габлер».

Стати свідком драматичних подій і ліричних переживань дніпропетровців запрошують в театр російської драми ім. М. Гіркого. 2 жовтня о 18.00 тут можна буде побачити виставу «Серце не камінь». Приготуйтеся до незабутніх вражень та приємному відпочинку.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели