Система Orphus

Відкриття нового пляжу у Підгородному: новий пляж, старі небезпеки

Літо у розпалі! На носі температурний апогей спеки у розмірі 40 градусів, що скоро відвідає м. Дніпро, та й не обійде м. Підгородне. Тому й не дивно, що місцяни аж дуже жадають поніжитися на пляжі та скупатися у прохолодній річці Кільчень. Так, нещодавно по вул. Коваля в бік нової греблі відкрився новий пляж для купання і відпочинку, що був зроблений власними силами жителів вул. Короткої.

Створений пляж є гарним доказом того, що спільними зусиллями мешканців можна зробити щось по-справжньому цінне та необхідне для громади. Особливо, коли подивитися на той факт, що у Підгородному немає добре облаштованих пляжних зон.

Але виникає питання безпеки, яке ми вже підіймали у попередніх випусках газети та на сайті «Pidgorodne.in.ua»: вода у річці Кільчень не відповідає санітарним нормам і є небезпечною для здоров’я мешканців міста.

У Підгородному немає відкритих пляжів, які б відповідали санітарним нормам.

Журналісти газети «Наша думка» зв’язалися з організатором нового пляжу на вул. Коваля, Олександром Спицьким.

Ми запитали в Олександра чи не вважає він, що наразі є небезпечним купатися у річці Кільчень?

«Не думаю. Я просто усе своє життя купався, і хочу щоб й інші мали змогу це робити, — ділиться Олександр. – Я купався, й буду

Звичайно, той факт, що пляжні зони м. Підгородного закриті і не придатні для купання, не зупиняє більшість населення все ж здійснювати водні процедури.

Не дивлячись на зовнішню доглянутість й придатність деяких пляжних територій, стан води в річці Кільчень може нанести серйозну небезпеку здоров’ю жителів міста.

Відомо, що сумний стан річки не для кого вже не новина. У березні цього року міський портал «Pidgorodne.in.ua» повідомляв про серйозне занепокоєння городян щодо забруднення річки Кільчень відходами від свиноферми, яка знаходиться в кінці вулиць Київської та Ульяновської м. Підгородного. Зафіксовані користувачами соцмереж й випадки зливання нечистот та відходів прямо у води річки Кільчень.

Катастрофічна загроза тотального забруднення річки вже давно зависла над містом Підгородним. В небезпеці не лише стан води самої Кільчені, але й річки Самари, в яку впадає Кільчень.

Настійно рекомендуємо подумати перш ніж відвідувати не придатні пляжні зони Підгородного, бо ж ви ризикуєте:

— заразитися паразитами, які живуть у воді, або підхопити інфекцію;

— нанести собі травми порізами від скла, корчі та залізяки на дні. На території забороненої для купання пляжу, дно не чиститься, й так небезпека поранитися досить серьйозна;

— заплутатися у водоростях. Як зазначалося вище, очищення річки не проводиться, тому природно, що вона заростає всілякою флорою;

— при необхідності вам не нададуть допомогу співробітники рятувальних пунктів.

На останок питання до громади: чи справді ви готові ризикувати своїм власним та здоров’ям своїх родичів та знайомих, аби яких-то декілька годин поплавати у прохолодній воді? 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *