Система Orphus

Відкрито в м.Дніпрі унікальний музей

Дж.: https://vesti.dp.ua

Нещодавно в Дніпропетровському обласному онкологічному диспансері відкрився музей, який присвячений 85-річчю заснування.

Над створенням історичного простору медперсонал працював не один рік. Результат — сотні експонатів: від наказів і фото до медінструментів та амбулаторних карт.

Директор департаменту охорони здоров’я ДніпрОДА Наталія Будяк повідомила, що: «Історія обласного онкологічного диспансеру почалася в 1933 році. Тоді в Земської лікарні — нині ім. Мечникова — відкрили півсотні ліжок для онкологічних хворих. Протягом 85 років в установі змінювалися методики, технології, обладнання. Зараз тут працює сучасна радіологія, реабілітаційний центр, новітні комп’ютерні томографи. Колектив накопичив безцінний досвід, зберіг велику кількість матеріалів про розвиток онкології в регіоні — це і дало поштовх до створення музею». 

Дж.: https://vesti.dp.ua

Під музей обладнали конференц-зал онкодиспансеру.

В одному місці — кілька сотень експонатів.

Документи, книги, фотографії, медичні інструменти та предмети дозволяють простежити історію медустанови від створення до наших днів. На знімках — особи людей, які зробили внесок у розвиток онкологічної науки в області.

Крім того,  до 85-річчя медустанови побачила світ книга «Корифеї і все, все, все». Літературна праця  колективу. 

Дж.: https://vesti.dp.ua

Дж.: https://vesti.dp.ua

Дж.: https://vesti.dp.ua

Дж.: https://vesti.dp.ua

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *