Система Orphus

Вічна пам’ять героям-рятувальникам

Сьогодні, 16 червня, у Київі на території 25-ої Державної пожежно-рятувальної частини, провели в останню путь загиблих при тушінні нафтобази під Васильковим героїв-рятувальників капітана Тарасенка Андрія Миколайовича (1983 р.н.), молодшого сержанта Басовського Антона Олександровича (1990 р.н.) та майора Глазкова Максима Олеговича (1977 р.н.).

Щоб вшанувати пам’ять та попрощатись із вогнеборцями прибули усі рятувальники Київського гарнізону, а також рятувальники з різних областей України, близькі, рідні, родичі та друзі, а також звичайні кияни, серце яких до болі торкнула загибель вогнеборців.

По всій Україні о 13:00 на фасадах адміністративних будівель ДСНС України, в знак скорботи за загиблими були присушені прапори і вишикувані пожежні автомобілі з включеними звуковими сиренами.

Нагадаємо, у с. Крячки Васильківського району Київської обл. о 17:29 у понеділок, 8 червня, почалася пожежа на нафтобазі ТОВ «БРСМ». Зайнявся резервуар з паливом об’ємом 900 кубометрів. Вогнем були охоплено 16 резервуарів із 17.

За даними, в пожежі постраждало 20 осіб а також 5 загиблих.
По факту загибелі людей під час пожежі МВС порушило справу за ст. 275 Кримінального кодексу. Раніше також повідомлялося про справу, відкриту за ст. 273. У МВС вже повідомили, що нафтобаза не була введена в експлуатацію належним чином.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *