Система Orphus
Город Подгородное

Важливо знати усім мешканцям Підгородного

Город Подгородное

Фото з відкритих джерел

Останнім часом водії 243 маршруток просто нехтують своїми обов’язками і не виїжджають на свій рейс. Через це постійно страждають мешканці Підгородного, які іноді навіть годину чекають транспорт.

У зв’язку з цим, маршрутки постійно забиті, люди пересуваються містом у дуже некомфортних умовах , — наче в «консервній банці», — скаржилась жінка,що їхала так додому.

Журналісти редакції «podgorodnoe.in.ua» поспілкувались з директором «Північтрансу» про цю проблему. Він повідомив, що якщо з Вами таке трапилось – телефонуйте одразу йому за номером  067-522-64-75 (Сергій Анатолійович), щоб він міг знати хто саме повинен їхати в цей час та покарати цих водіїв.

А особисто від нас вам порада: фотографуйте та запам’ятовуйте номера маршруток, де було порушено норми. Так буде набагато легше чогось домогтись.

Новини від партнерів

  1. Оксана

    А можнео вообще поинтересоваться — на основании чего с 8 мая вна 243 маршруте дорожает проезд? Цены на топливо снизились, в городских маршрутках проезд тоже снизили, новый губернатор обещал пересмотреть тарифы в сторону уменьшения, а у нас снова рост? Что за самоуправство?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели