Система Orphus

Вакцинація собак

Дж.: https://www.google.com.ua

Шановні мешканці м.Підгородного, в кого є домашні улюбленці. Наразі, в нашому місті така ситуація, що серед собак гуляють  вірусні ентерити.

Вірусні ентеретити поєднують групу інфекційних хвороб, при яких запалюється кишечник. У більшості випадків вражаються серце, печінка, нирки та інші органи. Вірусні ентерити входячи до п’ятірки найбільш поширених хвороб собак. Породної схильності собак до вірусних ентеритів не виявлено. Найбільш важко хвороби переносять собаки порід — доберман та Східноєвропейська вівчарка.

Тому, у зв’язку, з вище сказаним, просимо всіх власників собак, в кого не привиті улюбленці, будьте уважними та вчасно надайте допомогу. Перші признаки: собака просто відмовляїться їсти, а далі просто жах, що відбувається…

Крім того, мешканка м.Підгородного повідомила в соцмережі Facebook на сторінці Pidgorodne.Info, що  дуже важливим є те, що хто проводив собакам  вакцинацію препаратом  БІОКАН, то, на жаль, надії на захист мало , оскільки  дана вакцина не захистила улюбленця від ентериту та собака померла….

Давайте берегти здоров’я наших юлюбленців!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели