Система Orphus

В Україні почнуть суворіше карати за куріння в громадських місцях

В Україні заборона куріння в громадських місцях може поширитися на вокзали, таксі, гуртожитки, готелі, приміщення підприємств і організацій всіх форм власності.

Відповідна ініціатива є в зареєстрованому у Верховній Раді проекті закону № 4030а від 19 липня 2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту громадського здоров’я від шкідливого впливу тютюнового диму)».

Автори законопроекту також пропонують збільшити штраф за куріння в заборонених місцях з 3-10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Депутати вважають за необхідне заборонити розміщення пакунків і макетів тютюнових виробів у місцях роздрібної торгівлі таким чином, щоб вони були видні за їх межами або споживачам усередині місця роздрібної торгівлі, за винятком показу штатним працівником торгового закладу конкретного тютюнового виробу окремого споживача старше 18 років на вимогу.

Згідно до пояснювальної записки, прийняття законопроекту дозволить знизити споживання тютюнових виробів, особливо молоддю, що поступово призведе до поліпшення здоров’я населення.

Автор: Анастасія Кирилюк

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *