Система Orphus

В Підгородному знайшли загублену дитину

DSCF4148 В Підгородному знайшли загублену дитинуСьогодні, 18 листопада, близько 19 години вечора на вулиці Харківській — було знайдено маленького хлопчика 6 років, Олексія.

Його впізнала учениця Підгороднеської школи №3 Вікторія Любінська, яка запитала маленького Олексія: «Де твоя мама? Куди ти йдеш?», дитина відповіла, що йде до бабусі. Дівчина знала, що ця родина не є благополучною, мати часто випиває, напевно саме через чергову дозу алкоголю вона і не помітила його відсутності. Її неодноразово хотіли позбавити батьківський прав, але давали другий шанс.

На вулиці було дуже холодно, тому Вікторія вирішила завести його в дім та напоїти чаєм. Дівчина неповнолітня, томDSCF4153у їй довелося подзвонити своїй подрузі Даші, щоб та викликала міліцію для подальшого з’ясування долі хлопчика.На місце подій прибули міліціонери р-н РУВД та директор Підгородненського центру соціальної служби, Ігор Зіновіч.

Вони дійшли згоди,що дитина разом з представником соціальної служби направиться до реабілітаційний центр. Завтра вже будуть з’ясовуватись подальші дії щодо матері цієї дитини.

Подальші новини щодо долі Олексія ви дізнаєтеся згодом на нашому сайті.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели