Система Orphus

В Дніпропетровську відкрилась правова приймальня для переселенців зі Сходу і АР Криму

Помощь переселенцам Днепропетровск  Помощь переселенцам ДнепропетровскЗ жовтня 2015р. Громадська організація «ПРАВОЗАХИСНА РАДА УКРАЇНИ» спільно з Громадською організацією «УКРАЇНСЬКИЙ ЗАХИСТ» реалізує ініціативу « Правовий захист ВПО, заснований на демократичних принципах», при підтримці Програми Розвитку ООН в Україні ( в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.

Помощь переселенцам ДнепропетровскПроект «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою. В рамках ініціативи

«Правовий захист ВПО, заснований на демократичних принципах» у м. Дніпропетровськ відкрито правову приймальню по наданню ВПО юридичних консультацій та складанню необхідних правових документів.

Приймальня працює з понеділка по четвер з 09-00 до 17-00 за адресою: м. Дніпропетровськ, площа Героїв Майдану, 1, офіс 344.

Попередній запис на прийом здійснюється за телефоном: 0969835032

 

Голова правління ГО «Правозахисна рада України» Чуйко Н.О.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *