Система Orphus

«Ustor» — наше обладнання, Ваші прибутки!

Вже понад п`ятнадцять років на українському ринку плідно та якісно працює компанія «Ustor» — український виробник торгового обладнання для малих та середніх роздрібних торгових точок, а також мереж рітейлу в форматі «магазин біля дому».
Якщо Вашою метою є купівля якісного та надійного торгового обладнання, а також підвищення продажів, надійним помічником стануть стелажні системи та серії для одягу «Ustor». Аби збільшити рівень продажів у вашій торгівельній точці мінімум на 10%, наші фахівці компанії допоможуть грамотно організувати простір з урахуванням побажань та поведінки покупців.
«Ustor» http://ustor.com.ua/proizvodtvo/ виробляє як типові стелажні системи і лінії для одягу власної розробки, так і торгівельне обладнання за індивідуальними замовленнями. Від розкрою та обробки листового і профільного прокату до зварювання і фарбування готових металоконструкцій – так ми забезпечуємо повний цикл виробництва. Згідно з прийнятими в Україні стандартами виготовляється продукція компанії «Ustor» на високотехнологічному обладнанні. Завдяки величезному досвіду роботи наших працівників та їх високої кваліфікації компанія виконує продукцію виключно якісно та на найвищому рівні.
Якщо Вас цікавить торгове обладнання, яке відоме тривалим терміном експлуатації, звертайтеся до «Ustor». Торгове обладнання застосовується для викладки різної продукції – від продуктів харчування до спортивних товарів. Клієнти компанії «Ustor» можуть обирати не лише з широкого асортименту стандартних стелажних систем, а й замовляти брендові стелажі.
Купуючи наше торгове обладнання, Ви отримуєте не лише товар, а й ідеальних продавців для Вашого магазину, які з кожним днем збільшуватимуть прибуток на десятки відсотків.
Ураховуючи особливості та вимоги мерчандайзингу, ми виготовляємо нашу продукцію – стелажі та лінії для одягу «Ustor». Використовуючи знання та професійність наших фахівців, ви отримаєте магазин-лідер продажів та надмірні прибутки. В окремих випадках доходи грамотно спроектованого магазину можуть становити на 200-300% вище, ніж в аналогічній точці, де працівники розмістили продукцію довільно чи абияк.
Компанія здобула авторитет, продемонструвавши якість українським та міжнародним підприємствам і корпораціям як «Конті», «Рошен», «Hitachi» та інші.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *