Система Orphus

Українські школи потрапили до списку найбільш інноваційних шкіл у всьому світі

 

Фото з відкритих джерел  Українські школи потрапили до списку найбільш інноваційних шкіл у всьому світі

Фото з відкритих джерел

Нещодавно до списку найбільш інноваційних шкіл та педагогів, котрий кожного року укладається широкомасштабною програмою з розвитку освіти — Microsoft , увійшли дев’ять вчителів та дві українські школи.

Усього до цього списку, важливо занотувати, що з усього світу, потрапили майже 150 шкіл і понад 800 викладачів. На Всесвітньому Освітньому форумі Маямі, США, був оприлюднений цей перелік.

Школи, котрі надзвичайно активно використовують хмарні та мобільні технології в навчанні, увійшли у рейтинг інноваційних шкіл.

Звичайно, Україна також увійшла у цей рейтинг. Це Новопечерська школа в м. Києві та ЛІТ (Ліцей Інформаційних Технологій) при ДНУ ( Дніпропетровькому національному університеті).

Аби поліпшивши технологічне обладнання, щоб використовувати новітні технології в навчальному процесі, зроблено школою процес навчання персоналізованим, створити умови для успішності учнів.

До другого списку увійшло 9 українських викладачів. Номінувалися вчителі, котрі застосовували прогресивну педагогіку і в цілому активно використовували нові технології в роботі з учнями. Вони допомагають дітям набагато краще підготуватися до майбутніх професій та слугують яскравим прикладом не тільки для своїх колег, але й, на мою думку, для кожного.

Нагадаймо, що рейтинги Microsoft Showcase Schools і Microsoft Innovative Expert Educators складають кожен рік. При чому організатори цього заходу заявили, що в цьому році, збільшилася кількість викладачів та шкіл, які вступили до них, майже втричі, а кількість педагогів, котрі використовують активно технології в освітній сфері, зросла в приблизно в кілька разів.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели