Система Orphus

Українські атлети претендують на звання кращих в Європі

Фото з відкритих джерел

Троє українських легкоатлетів претендують на звання кращих у Європі за підсумками 2014 року.

В Нью-Йорку за звання кращого легкоатлета цього року на етапі «Діамантової ліги» боровся — Богдан Бондаренко. Українцю вдалося повторити рекорд Європи із стрибків в висоту, тим самим встановити національний рекорд України. За сезон Богдан виграв чемпіонат Європи, Континентальний кубок ІААФ.

За версією ЕА за звання кращої легкоатлетки претендує — Ольга Саладуха. Цього року на Чемпіонаті світу в потрійному стрибку Ольга виграла срібну медаль. В Цюриху їй вдалося виграти третій поспіль титул чемпіонки Європи. Сезон спортсменка завершила 3 місцем на Континентальному кубку ІААФ.

Олена Шамотін претендує на звання «Висхідна Зірка» в 2014 році. У березні вона була другою на Кубку Європи з метань серед молоді. Саме їй належить кращий результат сезону в світі серед юніорок. Алена стала першою спортсменкою в історії ,яка виграла золоту медаль на юніорському чемпіонаті світу з метання молота.