Система Orphus
проекту "Від Сходу до Заходу

Україна єдина — проект «Від Сходу до Заходу»

проекту "Від Сходу до ЗаходуВ рамках проекту Ужгородського прес-клубу «Від Сходу до Заходу», мета якого показати, що населення різних регіонів України має спільну історію, культуру та державу, журналісти з Донецької, Дніпропетровської, Харківської та Одеської областей відвідали Львів. То ж своїми враженнями з відвідувачами порталу http://podgorodnoe.in.ua/ ділитиметься журналіст Катерина Білодід.

Програма перебування на Львівщині розрахована на два дні. До вашої уваги цікаві відкриття першого дня.

Спочатку журналістів зі східних регіонів гостинно зустрічали у Львівському прес-клубі. Разом з місцевими колегами ми брали участь у прес-конференції-дискусії на тему: «За що і чим нагороджують героїв АТО і як це висвітлюють ЗМІ сходу і заходу країни».

В Україні певна система нагородження формувалася протягом 18-19 століття. В 50-х роках минулого століття були скасовані матеріальні заохочення для орденоносців.
На сьогодні існує 3 комплекти нагород:

-державні, якими нагороджує Президент України;
-відомчі, якими нагороджують керівники міністерств та відомств;
-громадські, тобто нагороди громадських організацій, фондів, церков.

Для самих військових нагорода має скоріше психологічне значення – показує бійцям, що їх цінують, поважають.

Потім, пообідавши у ресторані «Кентавр», журналісти спілкувались з його власником і громадським діячем Вардексом Арзуманяном. Ресторатор ділився тонкощами ресторанного бізнесу, розповідав про ініційовані ним у Львові різноманітні акції та заходи.

Незабутнє враження залишила екскурсія до Музею-тюрми на Лонського. Ми не лише почули про історію її побудови, а й побували у камерах, де тримали в’язнів, у кімнатах для допиту підозрюваних.

Наприкінці такого насиченого дня ми пили каву та смакували тістечка у ресторані-кондитерській «Вероніка». За словами ресторатора Андрія Іонова, цей заклад він назвав на честь своєї мами.

Наша подорож триває. Про те, чим наступного дня дивував Львів, дізнаєтесь згодом.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели