Система Orphus
Сильпо в Кривом Рогу

У «Сільпо» ледь не вбили жінку похилого віку

Сильпо в Кривом Рогу

фото з відкритих джерел

19 квітня у відомому вам супермаркеті «Сільпо», який знаходиться у м.Кривому Розі, охорона ледь не вбила похилу жінку.

Як розповідають очевидці, то стало відомо, що похилій жінці на касі не вистачило 1 грн. для розрахунку покупки й через це її затримала охорона. За бабусю хотіли заплатити інші покупці, але охороні потрібна була гривна саме від цієї бабусі.

Від дуже великого стресу бабусі стало погано та вона втратила свідомість, якщо б не інші покупці, то швидку допомогу ніхто б й не намагався викликати.

Охорона була агресивно налаштована на усіх, тому, коли люди намагались підійти до бабусі та надати першу медичну допомогу, то вони почала штовхатися та підвищувати голос. Це призвело до величезного скандалу. Найцікавіше те, що адміністрації магазину було усе одно.

Чи варта одна гривня життя людини? Напевно так, у цьому супермаркеті думають лише тільки про свої вигоди, а не про інтереси своїх покупців. Звісно бабуся не доплатила та була не права, але охорона не мала права доводити її.

Нагадаємо, 15 квітня, у м.Кривому Розі відомий усій Україні супермаркет «Сільпо» влаштував «гнилу акцію». А чому саме гнилу, а не вигідну?

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *