Система Orphus

У Підгородному вступає в дію Положення про організацію поховання одиноких осіб

З метою належної реалізації Закону України «Про поховання та похоронну справу», відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», постанов Кабінету Міністрів від 31.01.2007р. № 99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого»,  з урахуванням наказів Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003р. №193 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо реалізації Закону України «Про поховання та похоронну справу», від 19.11.2003р. № 194 «Про затвердження єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності», наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.06.2006р. № 208 «Про запровадження ритуальної символіки на автотранспортних засобах суб’єктів господарювання, що надають ритуальні послуги з перевезення тіла померлого», з метою вдосконалення правових засад при організації поховання померлих і наданні ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності на території Підгородненської міської ради вважаю за необхідне затвердити Положення про  організацію поховання одиноких осіб.

Начальнику КП «Експлуатаційна технічна служба» Підгородненської міської ради Сусловичу Сергію Володимировичу неухильно дотримуватися вимог цього Положення.

Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Положення про організацію поховання одиноких осіб

Положення про організацію поховання одиноких осіб і надання ритуальних послуг на території Підгородненської міської ради визначає загальні правові засади здійснення в місті Підгородне та с. Перемога діяльності з поховання, спрямованої на забезпечення належного ставлення до тіла (останків, праху) померлого, забезпечення права громадян на захоронення їхнього тіла відповідно до їх волевиявлення, створення та експлуатацію об’єктів, призначених для поховання, утримання і збереження місць поховань, організацію і проведення поховань одиноких померлих та/або загиблих, надання ритуальних послуг, реалізацію предметів ритуальної належності.

І. Загальні положення

  1. Це Положення є обов’язковим для виконання всіма суб’єктами господарювання, які працюють на ринку ритуальних послуг на території Підгородненської міської ради, незалежно від форм власності.
  2. Контроль за дотриманням вимог цього Положення здійснює Комунальне підприємство «Експлуатаційна технічна служба» Підгородненської міської ради (далі – КП «ЕТС»).
  3. Підгородненська міська рада забезпечує поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів, за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.

3.1. Для проведення таких дій головний розпорядник коштів – Підгородненська міська рада укладає відповідний договір з суб’єктом господарювання.

  1. КП «ЕТС» організовує виконання роботи з благоустрою місць поховань відповідно до кошторису, реєструє поховання та перепоховання померлих у Книзі реєстрації поховань та перепоховань.
  2. Необхідний мінімальний перелікокремих видівритуальних послуг.

2.1.           Для поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, невпізнаних трупів надається земельна ділянка під одинарне поховання.

2.2.           Оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання.

2.3.           Копання могили (викопування могили ручним або механізованим способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили).

2.4.           Монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації підпоховання в існуючу могилу.

 

 

Міський голова                                                                                     Г.В. Кузьменко

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели