Система Orphus

У Підгородному стартує  проект «Шануй рідне місто Підгородне»

1-го березня 2016 року у м. Підгородному Громадська Організація «КВІТКА ДУШІ» розпочала соціальний проект «Шануй рідне місто Підгородне».
Мета проекту — сприяти покращенню іміджу та інвестиційної привабливості міста Підгородне шляхом створення та діяльності волонтерської групи, яка буде працювати у двох напрямках, а саме: вивчати англійську мову та готуватиме презентаційні матеріали на українській та англійській мовах.
Протягом 4-х місяців буде проведено інформаційну кампанію з метою залучення громадських активістів та всіх зацікавлених мешканців до участі у проекті, організовано навчання з англійської мови для активних громадян м. Підгородне, також буде проведено збір інформації та підготовлені буклети, мультимедійні презентації, мультиплікаційні ролики, сторінка на інформаційному порталі міста. Буде проведено презентацію мультимедійних матеріалів «Шануємо рідне місто» у міській раді, навчальних закладах, Будинку культури, бібліотеці.
Основною цільовою аудиторією проекту є представники громадських організацій, активісти та волонтери міста Підгородне, працівники міської ради, депутати, підприємці, представники творчих професій, активні жителі громади. Учасники проекту будуть відбиратися на конкурсній основі.
«Шануй рідне місто Підгородне» — це інноваційний підхід до вирішення актуальних проблем міста, що залежать не лише від влади, а й від активності громади. Цей соціальний проект дасть змогу громаді краще пізнати рідне місто і зуміти представити його широкому загалу.
Керівник проекту: Антон Вусик
Координатор проектор: Ангеліна Овсієнко
Менеджер з PR проекту: Юлія Мехеда
Контактний телефон: 0508102303
Контактна електронна адреса: vusyk.a@ukr.net

Проект реалізується громадською організацією «КВІТКА ДУШІ»
в рамках проекту «Підвищення спроможності НДО Центральної і Східної України», що адмініструється громадською організацією Центр «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії

v917OeThPpI

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *