Система Orphus

У Кривому Розі медики мітингують проти скорочення штату

Дж.: https://www.google.com.ua

Сьогодні, 28 березня в криворізькій міськраді проходить сесія, перед початком якої під стінами міськвиконкому зібралися співробітники КДЦ №2. Вони виступають проти скорочення штату в медустанові, де вони працюють.

Медики центру виступають з  плакатами: «Нас мало, але ми в халатах», «Незаконне скорочення КДЦ №2 (закон про реформу вторинки вступає в силу в 2020 році) . Мітенгуючі повідомили, що  їм оголосили, що їх скорочують вже з 21 травня , а без медичної допомоги залишиться 38 тисяч жителів Металургійного району.

Під час сесії за медиків заступився депутат міськради Антон Петрухін.

Антон Петрухін запропонував, наступне: «Коли ми заходили в будівлю, під нею стояли медики, які виступають проти скорочення. Ми плануємо масове скорочення в 1 -й і 3-ї міськлікарні через недофінансування. Ми зараз будемо голосувати за проект рішення про виділення 3-х мільйонів гривень на 2 постаменту. Чи можна в такий час виділяти фінансування на постаменти, замість виділення коштів на дофінансування 1-й, 3-й міськлікарні і пологового будинку №1. Пропоную зняти постаменти і акумулювати гроші на виділення дофінансування».

Проте пропозиція депутата не була підтримана більшістю. 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *