Система Orphus

У Дніпропетровську відбулося засідання круглого столу

Вчора, 19 травня, о 10.30 за адресою: м.Дніпропетровськ, проспект ім.Газети»Правди»42, 5 поверх —  Всеукраїнська громадська організація»Центр підтримки громадських ініціатив» в рамках роботи інформаційно-просвітницької компанії «Кожен голос важливий» провели засідання круглого столу на тему:»Перспективи покращення громадського контролю за введенням Державного реєстру виборців України напередодні місцевих виборів»

Під час засідання було висвітленно проблеми у Державному реєстрі. Найпопулярніші проблеми — неможливо стежити за тим, кому виповнилось 18 років і вносити їх у Державний реєстр, переміщення людей.

Найменш актуальною є проблема померлих людей. На круглому столі обговорювали ID-карту (карта, яка містить у собі усю інформацію про людину). Представники реєстру запевнили, що введення таких карт буде актуальне через багато років. Також було обговорено про працю збиральної комісії та у більшості випадків не компетентність.

Вцілому,  засідання пройшло на вищому рівні, було дуже цікаво та ніхто із присутніх не сидів мовчки, бо проблеми, які обговорювались стосувались кожного та й загалом громади.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели