Система Orphus
Литературный конкурс в Днепропетровске

У Дніпропетровську стартував мистецько-літературний конкурс

Литературный конкурс в Днепропетровске

фото з відкритих джерел

Молодіжне крило «Громадський сили» оголосило про відкриття VII-ого щорічного Художньо-літературного конкурсу, присвяченого цілісності України як суверенної держави, «Дніпропетровськ-любов моя».

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на організаторів.

«З 2008 року цей конкурс став нашою доброю традицією. Ми запрошуємо всіх молодих митців і літераторів, у віці від 6 до 26 років, взяти участь!

● Якщо ви любите наше місто

● Якщо ви маєте літературний талант

● Або не уявляєте своє життя без пензлів та фарб

Це означає, що у вас є шанс зайняти одне з призових місць або отримати цінні подарунки від організаторів конкурсу», — пише громадська активістка Ілона Ивнева у своєму фейсбук.

Читайте також: «Подарунок» від Президента: Олександр Вілкул повертається на Дніпропетровщину

Кращі роботи учасників мистецького напрямку будуть виставлені в одній з галерей міста, а також в реабілітаційних центрах та лікарнях Дніпропетровська, особливо де проходять лікування учасники АТО.

За результатами оцінки експертного журі будуть відібрані кращі роботи, чиї автори будуть нагороджені почесними грамотами та цінними призами. Роботи приймаються з 1 квітня по 25 травня 2015 року. Підсумки конкурсу підбиватимуться 30 травня 2015 року до Дня захисту дітей. Подати свої художні роботи для участі в конкурсі можна в приймальню «Громадської сили» за адресою: вул. Барикадна, 15а, бізнес-центр «Сходи», 1 корпус.

Детальну інформацію про правила участі та умови конкурсу можна дізнатися за телефоном (056) 735-23-23.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *