Система Orphus
тренинг по коррупции в Днепропетровске

У Дніпропетровську пройде тренінг з протидії корупції

тренинг по коррупции в Днепропетровске

фото з відкритих джерел

7-18 квітня 2015 року в Дніпропетровську відбудеться тренінг «Інструменти протидії корупції в руках громадянського суспільства на місцевому рівні — основа успішної реалізації державної антикорупційної політики», організований Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві з Центром протидії корупції та ГО «Телекритика». Про це повідомляє «Хроніка поточних подій. Дніпропетровськ».

Під час тренінгу будуть розглянуті наступні питання:

— як організувати систему контролю за держзакупівлями, а також компаніями і нерухомістю чиновників у своїй територіальній громаді?

— як шукати інформацію про нерухоме майно чиновників?

— як шукати інформацію про компаніях чиновників?

— як проходять державні закупівлі? Де шукати прояви корупції в держзакупівлях?

Передбачено також практичні завдання.

Ініціативи, які виникнуть на етапі використання отриманих знань, зможуть, за результатами тренінгів, отримати мікро-грант на впровадження практико-орієнтованої антикорупційної ініціативи від Програми розвитку ООН.

Всі витрати, пов’язані з участю у тренінгу, покриває Представництво фонду ім. Фрідріха Еберта, крім проїзду до місця проведення заходу.

Для участі потрібно до 9 квітня 2015р. включно заповнити та надіслати анкету (http://www.fes.kiev.ua/…/media/other/anketa_protivkorrupc20…) за електронною адресою: chronika.dnepr@gmail.com.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *