Система Orphus
Твоє Підгородне

«Твоє Підгородне» — пульс твого міста

Твоє ПідгороднеНапевно, багато хто із жителів нашого міста чув про ініціативну групу «Твоє Підгородне». Але чи знаєте ви, чим займаються ці молоді люди? Яка їх ціль? Що вони вже зробили для міста? І які у них плани на майбутнє? Ми поспілкувалися з представниками «Твого Підгородного» і дізнались багато цікавого про їхню діяльність.

Ініціативна група «Твоє Підгородне» є ще зовсім юною,  скоро вони святкуватимуть свою першу річницю.  Тож, з чого почалася історія активістів Підгородного?

3 квітня 2014 року за ініціативою двох молодих людей —  Дениса Глушко та Дмитра Галушко в соц. мережі «ВКонтакте» почала працювати спільнота «Твоє Підгородне» з метою дати можливість підгороднянам  обмінюватися ідеями щодо розвитку міста, дізнаватись більше про Підгородне та його історію. Спочатку активісти спілкувались віртуально, але скоро вони вирішили зустрітись у житті і  підкріпити свої ініціативи діями. Перша офіційна зустріч учасників «Твоє Підгородне»  відбулася 1 травня 2014 року.

Зараз ініціативна група налічує понад 10 активних учасників. Але, як не дивно, конкретного керівника вона не має. Один із ініціаторів Дмитро Галушко каже: «У нашому об’єднанні панує демократія. Ми намагаємося всі питання вирішувати разом на спільному обговоренні».

Основними цілями «Твого Підгородного» є активізувати жителів міста, відродити традиції та підняти культуру городян, а головне  — зробити життя Підгородного цікавішим. Хоча, зважаючи на нинішню ситуацію в країні, група концентрується здебільшого на волонтерській діяльності, усі заходи спрямовані на допомогу українській армії. А заходів вже було проведене чимало. Розпочалося все з конкурсу, у якому був розіграний автограф відомого футболіста клубу «Дніпро». Потім були проведені: акція «За єдину Україну», результатом якої є прибраний та пофарбований пішохідний перехід по вулиці Геологів, а також зупинка по вулиці Центральній; курси першої медичної допомоги; служба колективної безпеки; 3-х денна акція по збору коштів на закупівлю касок військовим.

В різні періоди року було організовано 5 благодійних ярмарок, 5 громадських віталень (зустрічі з бійцями АТО, волонтерами). Восени, перед виборами, активісти провели інформаційну кампанію «Голосуй чесно! Обирай гідних!» по всій Дніпропетровській області.

Одним із найбільших досягнень групи є відкриття Пункту збору гуманітарної допомоги. Активісти організували та провели свято до Дня Закоханих, а також, за сприяння міської ради,  — народне гуляння на Масляну.

І на цьому молодий актив міста не збирається зупинятися. Вони мають багато різних планів та цікавих ідей. Наприклад, 21 березня до Дня поезії пройде літературний вечір, на якому матимуть змогу розкрити свої таланти юні поети Підгородного. Весною ініціативна група планує влаштовувати суботники, а також долучається до спасіння річки Кільчень.

Єдине, чого не вистачає групі так це фінансової підтримки їхніх ініціатив. Наразі вони мають  фонд, який поповнюється за рахунок власних коштів учасників. Тож активісти раді будь-якому благодійному внеску. А також іноді молоді люди стикаються з нерозумінням громади, бо мешканці міста просто не звикли, що у нас, в Підгородному, щось може проводитись. А загалом вони оптимістично налаштовані. Як сказала учасниця групи Юлія Мехеда: « Це тільки початок. Ми маємо ще багато  ініціатив. Сподіваємось, що невдовзі місто житиме цікавим життям, бо «Твоє Підгородне» – пульс твого міста».

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели