Система Orphus

Творча зустріч з Яном Валєтовим

Запрошуються представників ЗМІ та усі бажаючі на творчу зустріч  із відомим дніпровським блогером, письменником і журналістом Яном Валєтовим.  Зустріч відбудеться 20 квітня о 17.30 в Центральній міській бібліотеці м.Дніпра

Ян Валєтов  1963 року народження народився в м. Дніпропетровськ та в свій час закінчив фізико-технічний факультет Дніпропетровського національного університету. В минулому капітан команди КВК ДНУ. Ян валєтов є одним із засновників гри «Брейн-Ринг». Уже з  1987 року зайнявся бізнесом та є автором більше ніж десяти романів, які написані в різних жанрах.

Під час даного заходу відбудеться розіграш книг серед слухачів. Також, всі хто бажає придбати книги автора за видавничою ціною — буде мати таку можливість.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Крым того,  для представників ЗМІ відбудеться прес-конференція в лекційній залі міської бібліотеки на 3-му поверсі. Час проведення:  17:00-17:30. Попередній запис обов’язковий.

Контакти для запису і довідок: завідувач івент-сектору відділу соціокультурної діяльності — Віталій Кучеренко, тел.: 0952340082, 0675829815, e-mail dniprolibrary@gmail.com

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *