Система Orphus
Упражнения для тонкой талии

Тренуємо м’язи талії

фото з відкритих джерел

Дуже гарні для талії нахили, причому вони допомагають зміцненню та покращенню тонусу м’язів, але в даному випадку не можна перестаратися отримаємо зворотній ефект.

Встаємо. Ноги ставимо на рівні плечей, стопи встановлюємо назовні, руки треба схрестити над головою. Спочатку нахиляємо тулуб трохи вперед, а потім нахиляємо вправо і вліво. Вправу виконати в кожну з сторін по 10 разів.

У положенні стоячи, ноги ставимо ширше рівня плечей, руки долонями всередину піднімаємо вгору. Нахиляємо тулуб вліво і вправо, при цьому торкаємося пальцями рук щиколотки ноги. Виконати кожну з сторін разів 20.

Стоячи з широко розставленими ногами покласти руки на стегна. Починаємо качати стегнами то вправо то вліво. Потім покладемо руки на потилицю і починаємо плавні кругові рухи тілом в районі стегон. Кожне з вправ виконуємо 30 разів.

Встати і розсунути ноги на рівень плечей, обома руками завести за спину палицю або рушник. Починаємо виконувати у швидкому темпі руху по колу корпусом поперемінно вправо і вліво. Вправа реалізовуємо 60 разів.

Також стоячи, поставити на рівень плечей ноги, покласти руки на пояс. Робимо нахили тулубом по черзі то в правий бік то в лівий. Максимально нахилившись, необхідно дотягнутися рукою до пальців на стопі. Повторити 30 разів.

Сидячи на підлозі, утримувати на рівні плечей в руках жердину або рушник. Спину тримаємо прямо, і піднімаємо стопи і в цьому положенні розгортаємо стегна і коліна по черзі вправо і вліво 20 разів.

У позі сидячи на підлозі, ноги витягнути вперед, руки також витягнути і взяти в замок. Зігнути ноги в колінах ривком, перекинути в ліву сторону і торкнутися колінами підлоги, при цьому тулуб повернути вправо. Продовжити вправу, але в протилежну сторону. Виконувати по мірі можливості різко і швидко в 15 разів.

З положення стоячи на колінах, піднімаємо вперед руки. Опускаємося по черзі, спочатку на праве стегно при цьому руки відводимо вліво, повертаємося в положення стоячи на колінах і сідаємо на ліве стегно руки відводимо вправо. Виконуємо 20 разів.

Сісти на коліна, і почати підніматися і сідати то з лівого боку від ніг то з правого, одночасно повертаючи своє тіло, при цьому витягаємо вперед руки в протилежну від тіла бік. В кожну сторону виконати 30 вправ.

Необхідно лягти, ноги злегка розставити і зігнути в колінах. Повільно виконуйте рухи по колу тазом спочатку в ліву сторону, потім у зворотному напрямку. Провести 20 завдань.

Можна вправи додати деякі інструменти, наприклад, гантелі, обруч, м’яч, ніж ускладнимо собі завдання, і результат буде більшою.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *