Система Orphus
Товариство Лева

Тренінг на тему «Конфлікти на способи боротьби з ними»

Товариство ЛеваМинулого тижня,а саме 20 та 21 лютого, Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи України» спільно з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» та з представниками «Товариство Лева» проводила дводенний тренінг на тему: «Вирішення конфліктів та ведення переговорів». На ньому були присутні журналісти порталу «podgorodnoe.in.ua».

Під час цього тренінгу учасникам  вдалось зрозуміти, що ж саме означає конфлікт, які існують способи його вирішення. Люди були розподілені по групам та разом шукали метод вирішення тієї чи іншої ситуації, знаходячи спільну мову.

Учасники навчились вести переговори, та вияснили, що в будь-якому разі потрібно йти на перемовини, для вирішення конфліктних ситуацій.

Конфлікт та способи його вирішення

Що ж саме означає цей термін?

Конфлікт – це боротьба, або зіткнення. Він може бути індивідуальним,  внутрішньоособистісним та зовнішньоособистістим.

Способи вирішення конфліктів:

  1. Боротьба
  2. Співробітництво
  3. Компроміс
  4. Улагоджування

До кожної ситуації існує свій метод вирішення суперечок. Потрібно запам’ятати ,що в конфліктах не перемагають, їх улагоджують.

Наприкінці всіх чекав тест від організаторів, який допоміг зробити підсумки виконаної роботи. Представники громадської організації «Товариство Лева» були дуже раді почути слова подяки і у відповідь подякували за теплі гостини і чудово проведені два дні семінару.

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели