Система Orphus

Трагедія сьогодення: Жахливий емоційний стан дітей!

На даний  час наші діти перебувають в жахливому емоційному та психологічному стані!

Згідно статистики за останні 15 років присутність у дітей психічних розладів жахає, адже: кожна п’ята дитина має розлади психіки, поширений синдром «дефіцит уваги» виріс на 43%, поширеність підліткової депресії зросла на 37%, не кажучи взагалі про частоту самогубств серед дітей віком 10-14 років, що  зросла на 200%.
Щоб подивитися правді в очі нам треба не виправдовуватися, а подивитися правді в очі — дітки такими ж не народжуються, крім того, навіть школа і система не винні в даному психологічному стані.  Перш за все відповідальність несуть батьки і їм необхідно визнати свою провину в даному питанні,  адже батьки в першу чергу повинні самі допомогти своїм дітям!

У чому ж полягає проблема?

Сучасні діти на даний час позбавлені основ здорового дитинства, таких як:

емоційно-доступні батьки, чітко окреслені межі і повчання, обов’язки,  збалансоване харчування і достатній сон, рух і свіже повітря, творчі ігри, спілкування, вільне проведення часу і це як мінімум.
Замість цього діти мають: абстрактних батьків, які балують та дозволяють дітям все; відчуття, що їм все хтось повинен, незбалансоване харчування та недостатній сон, а також сидячий домашній спосіб життя, нескінченну стимуляцію, технологічні забави, миттєве задоволення.

Хіба можна виховати здорове покоління в таких хворих умовах? Звичайно немає!

Людську природу обдурити неможливо: без батьківського виховання не обійтися! Як ми бачимо, наслідки жахливі. За втрату нормального дитинства діти розплачуються втратою емоційного благополуччя.

Що робити?

Дж.: https://www.google.com.ua

Якщо ми хочемо, щоб наші діти виросли щасливими і здоровими, нам треба прокинутися і повернутися до основ. Ще не пізно!

Ось що ви повинні робити як батьки:

 1. Встановлюйте обмеження і пам’ятайте, що ви — батько чи мати дитини, а не його друг чи подруга;
 2. Забезпечте дітям те, що їм необхідно, а не те, що їм хочеться. Не бійтеся відмовляти дітям, якщо їх бажання розходяться з потребами;
 3. Давайте здорову їжу;
 4. Проводьте годину в день на природі;
 5. Щодня влаштовуйте сімейну вечерю без електроніки;
 6. Грайте в різноманатні ігри;
 7. Кожен день залучайте дитину до справ (складати білизну, прибирати іграшки, розвішувати білизну, розбирати сумки, накривати на стіл і т. д.);
 8. Вкладайте дитину спати в один і той же час, не дозволяйте брати в ліжко гаджети;
 9. Навчайте дітей відповідальності та незалежності. Не захищайте їх від дрібних невдач. Це вчить їх долати життєві перешкоди;
 10. Не складайте і не носіть за дитиною ранець, не приносьте їй в школу забуту їжу, домашню роботу, не очищайте банан для 5-річки. Навчайте їх самостійно робити все це.
 11. Навчіть терпінню і дайте можливість вільно проводити час, щоб у дитини була можливість занудьгувати і проявити свої творчі пориви.
 12. Не створюйте дитині постійних розваги, не підсовуйте техніку як ліки від нудьги, або не заохочуйте використовувати гаджети за їжею, в машині, в ресторані, в магазині. Нехай мізки дитини вчаться самостійно розганяти «нудьгу».
 13. Будьте емоційно доступні, вчіть дітей соціальним навичкам.
 14. Не відволікайся на телефон, спілкуючись з дитиною.
 15. Навчіть дитину справлятися зі злістю і роздратуванням.
 16. Навчіть дитину вітатися, поступатися, ділитися, співчувати, вести себе за столом і в розмові.
 17. Підтримуйте емоційний зв’язок: посміхайтеся, цілуйте, лоскочучи дитину, читайте йому, танцюйте, стрибайте і плазуйте з ним разом!

Ми повинні змінити своїх дітей, інакшежитиме ціле покоління на таблетках! Ще не пізно, але часу залишається все менше …

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *