Система Orphus
сильпо в Кривом Рогу

Товар тижня у «Сільпо»: тухле та гниле м’ясо

сильпо в Кривом РогуВчора, 15 квітня, у м.Кривому Розі відомий усій Україні супермаркет «Сільпо» влаштував «гнилу акцію». А чому саме гнилу, а не вигідну?

Потрапивши випадково у суперпермаркет наша журналістка побачила жахливу картину. М’ясо курятини, а саме стегно, що коштує майже 30 грн. за кілограм, виглядало, наче якась ганчірка зі смітника.

Взявши у руки шматок м’яса, воно почало розлізатися та віддавати різкий та не приємний запах. Неозброєним оком було видно гнилі частини стегна, також це гниле мясо лежало поряд зі свіжим, що є не сумісним для товаросусідства.

сильпо в Кривом РогуЩоб з’ясувати, чому труять покупців за їхні ж гроші, наша журналістка покликала адміністратора, який зі здивуванням запевняв, що м’ясо свіже, але привівши докази, адміністратор після 15-хвилиної дискусії сдався та наказав прибрати м’ясо. У процесі з’ясування підключались інші покупці, які запевняли, що тут таке не вперше.

Дорогі читачі!Ми маємо право їсти свіжі продукти, тим паче за такі гроші. Якщо ж ви побачили подібну картину пишіть нам на електронну адресу та ми разом поборемо нечесних підприємців.

Новини від партнерів

 1. Валерия

  Редакция , не публикуйте материалы, которым еще очень далеко до статьи. О кол. ошибок вообще молчу. Вы хоть иногда перечитываете «это»?!

  • Катерина Соколова

   Добрый день. Что именно вам не понравилось в структуре данной статьи? По поводу ошибок, да, это есть. Мы пытаемся над этим работать.

   • Валерия

    Мне потребовалось перечитать эту «статью» 4 раза ,прежде, чем смогла понять, что именно тут написано.
    Выглядит ,как набросок или черновик. Вам стоит перечитывать и редактировать каждую статью, чтобы обычный человек мог ее прочитать.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *