Система Orphus

Торф як ідеальний компонент для органічного виробництва

Органічний спосіб виробництва передбачає вирощування екологічно чистої продукції виключно природним способом, без найменшого додавання хімічних добрив, гербіцидів і фунгіцидів. Саме тому органічний рух набирає популярності як в Україні, так і в у всьому світі і все більше людей віддає перевагу повністю натуральній продукції. Головна місія – збереження людського здоров’я та зменшення забруднення навколишнього середовища шляхом вирощування якісної та екологічно чистої продукції.
виробництво верхового торфуВ органічних стандартах допустимо використання торфу в усіх сферах органічного землеробства (добриво, мульча, збагачення ґрунту, поліпшення кисневого і водного режимів). Найчастіше органічний спосіб виробництва використовується при вирощуванні рослин в закритому ґрунті.
Щороку в Європі виробляється понад 16000 тис. кубометрів різних поживних сумішей, з яких 85% – мають в складі верховий торф. Вибір для поживної суміші верхового торфу очевидний, оскільки підтверджений багаторічним досвідом виробництва в умовах жорсткої конкуренції. Якість продукції, що виросла на торф’яному ґрунті значно краща, ніж на неякісних штучних безземельних субстратах. Тому торф має більші переваги і зростаючий попит у виробників субстратів.
Іншою незаперечною перевагою є 100% екологічність торфу, що обумовлено умовами його виникнення і накопичення. Торф відкладався в болотах на протязі більш ніж 10 000 років (0,5-1,0 мм на рік) при відсутності впливу будь-яких промислових і техногенних факторів в умовах повної екологічної чистоти.
Екологічна придатність торфу в чималому ступені залежить від розташування родовища, технології видобутку і контролю якості. Видобуток торфу підприємством «Житомирторф» здійснюється відповідно до всіх державних стандартів та інших нормативних документів. Верховий торф від виробника «Житомирторф» відповідає всім стандартам органічного землеробства, оскільки процес виробництва передбачає зняття забрудненого шару дерну завтовшки 30 сантиметрів. Після цього залишається пласт екологічно чистого, високоякісного тисячолітнього торфу. Розроблені поля підтримуються в чистоті, вони не забруднені промисловими викидами, насінням бур’янів, агрохімікатами.
Якщо хочете виростити дійсно екологічно чисту продукцію, пропонуємо Вам купити верховий торф без посередників у надійного виробника!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *