Система Orphus
Подгородное

Топ-10 найгірших доріг м.Підгородного

У м.Підгородному дуже багато вулиць, по яким щодня ходять та їздять тисячі людей, але стан доріг на цих вулицях вражає та лякає.Спеціально для вас, любі читачі, ми склали Топ-10 найгірших доріг міста.

10 місце посідає вулиця Шосейна

Дорога на вулиці посіла десяте місце тому, що на ній утворилась дуже величезна яма та незнаючі водії потрапляють у неї, та інколи ламають свої автомобілі.

9 місце —  вул.Почтова

На ній дуже багато маленьких ям, що зустрічаються на кожному кроці. Жителі вулиці мріють про ремонт їхньої дороги, бо дуже важко ходити, а також швидко псується взуття.

8 місце — вул.Набережна

Як й на вул.Почтовій, дорога схоже на решето, але вул.Набережна більш вкрита ямами. Також мешканці цієї вулиці скаржаться на те, що йшовши у вечорі можна зламати через ями ноги або впасти.

7 місце — вул.Ленінградська

Вона не маленька завдовжки та має перевулки, які знаходяться у жахливому стані та й основна частина не краще.

6 місце — вул.Мостова

Один із мешканців вулиці поскаржився на те, що через ями на дорозі погнув колесо своєї машини.

5 місце — вул.Фадеєва

Дорога вулиці вкрита дрібними ямами та камінням, що заважає пересуватися та інколи приводить до травматизму.

4 місце — вул.Колхозна

Вкрита дорога великими ямами: їх не багато, але все ж таки під час злив вони стають помітні та в них починає накопичуватися вода. Дана ситуація дуже обурює жителів вулиці Колхозна.

3 місце — вул.Севастопільська

Масштаб вулиці значний, а стан дороги бажає надіятись на краще. Мешканці зазначили, що більшість машин намагаються об’їзжати їх дорогу, бо не можливо їхати.

2 місце посідає вул.Межова

Вулиця хоч і вкрита асфальтом, але ж від нього залишилась назва та деякі елементи схожі на асфальт. Людей дуже обурює, бо ями такі великі, що коли їдеш у маршутці дуже добре це відчуваєшь.

Вам напевно дуже цікаво, що ж за вулиця посідає 1 місце та вважається найгіршою. Перше місце займає вул.Кооперативна, яка порівнянно з іншими у найгіршому стані. За словами мешканців, коли йде злива, то краще брати лодку та пливсти на деяких ділянках вулиці. Одна із мешканців вулиці поскаржилась нам, що проїхавши по вулиці під час дощу проколола колесо та ледь не застрягла.

Прочитавши топ-10, можно зрозуміти, що нам та міській раді якнайскоріше треба починати працювати над цієї проблемою.

Новини від партнерів

 1. Виталий

  Уважаемые коллеги!!! Когда мы пишем и говорим о том, что плохого в нашем Подгороднем я предлагаю Вам подумать о том, а что хорошего и подумать как потом это хорошее сделать на всей территории.

  Плохое находить очень легко. Меня интересует, а сможете Вы найти, что хорошего есть в нашем городе.

  И это нужно для того чтоб мы показывали пример. К чему стремиться.

  Без примеров хорошего невозможно развиваться.

  И еще когда мы говорим о контроле власти – это значить, что жители и власти делают что-то вместе.

  • Катерина Соколова

   Найти хорошее в состояние дорог — на сегодня нельзя, к сожалению. Лично я, не против искать и находить хорошее и позитивное в городе, но данная ситуация не дает на это возможности.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *