Система Orphus
Тиждень права

ТИЖДЕНЬ ПРАВА У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ

В Україні відзначено тиждень права, який проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня — День прав людини, в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Традиційно в тиждень права проводяться заходи з правопросвітництва, науково-практичні конференції, правничі конкурси, уроки з права людини. Важливість проведення тижня права полягає у підвищенні рівня правової освіти населення, завдяки чому відбувається становлення громадянського суспільства, виховується повага до закону і прав людини, підвищується правосвідомість, здійснюється розбудова правової держави.

Так, протягом минулого тижня в Дніпровському районі проведено ряд правопросвітницьких заходів, направлених на популяризацію знань про права та Загальну декларацію прав людини.

Тиждень права

Тиждень права

02 грудня в смт. Обухівка проведено годину права для членів територіального осередку ради ветеранів, яким були висвітлені теми правового захисту ветеранів, а для інвалідів селища проведена лекція з питань реалізації іх прав, з нагоди Дня інваліда, а також надано консультації з правових питань та роз’яснено порядок отримання безоплатної правової допомоги. 05 грудня в Аварійно-рятувальній частині аварійно-рятувального загіну спеціального призначення ДСНС відбувся день інформування з питань електронного урядування, електронного документообороту та особливостей отримання і використання службового електронно-цифрового підпису. 06 грудня проведено навчально-консультаційний семінар в Центрі соціальної допомоги «Добре вдома». Присутнім було висвітлено основні аспекти захисту прав дітей та надано практичні роз’яснення щодо шляхів недопущення їх порушення.     09 грудня проведена година інформування для ветеранів с. Миколаївка, де були розглянуті теми їх соціального захисту, пенсійного забезпечення та пільг, проведено правові консультації. 08 грудня на базі Слобожанського бюро правової допомоги відбулися практичні навчання громадян використанню електронних сервісів Мін’юсту, якими стало можливо скористатися для отримання адміністративних послуг за допомогою on-line доступу. 13 грудня проведено інформаційну акцію серед нотаріусів, бібліотек та ЦНАПу району з питань підвищення якості надання правових послуг населенню. 14 грудня в Центральній районній лікарні Дніпровського району проведено інформаційну годину з питань реалізації та захисту прав медичних працівників, висвітлена роль права у їх трудовій діяльності та розкриті основні аспекти, що поєднують медичну та правничу професії.

Це лише основні заходи, що були проведені в рамках тижня права і за результатом двотижневої правової кампанії можна впевнено сказати, що Дніпровський район залишається і надалі одним із провідних районів області у галузі правової освіти і підвищення рівня правосвідомості його жителів.

Керівник Слобожанського

бюро правової допомоги                                                В.М. КОЛЕСНИКОВ

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *