Система Orphus

Тир в Слобожанському

На сьогоднішній день є надзвичайно важливим розвиток України як суверенної держави, який залежить від здійснення відповідної політики  в галузі захисту  її національних інтересів. Зараз діяльність шкільних навчальних закладів забезпечує створення умов для цілеспрямованої роботи з формування в дітей та молоді національної гідності, патріотичної свідомості,  розвитку почуття особистої відповідальності щодо захисту Вітчизни, а також готовності виконувати громадянський та конституційний обов’язок.

Дж.: http://slobozhanska.gromada.site

На разі, для отримання навиків у володінні різними  прийомами стрільби з пневматичної зброї,  розвитку фізичної сили та спритності і  витривалості ,  учнів у Слобожанському Навчальному виховному комплексі  № 1 на даний час проводиться реконструкція та переоснащення  відповідно дол теперішніх  вимог шкільного тиру для стрільби з пневматичної зброї.

Надалі планується сучасна тренувальна стрілецька база, з механічною подачею мішені та гарним сучасним інтер’єром.

Крім того, Слобожанський Навчаольний виховний комплекс  № 1 планує запровадити відзнаку «Влучний стрілець Слобожанщини»  для нагородження переможців в різноманітних стрілецьких змаганнях , які планується проводити на базі школи.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *