Система Orphus

Тетяна Тимковська: «Діти в Підгородному дуже талановиті!»

На що здатні танці? Звільнення, самовираження, піднесення – цими словами можна стисло описати вплив танцю на людину.

У м. Підгородному є Танцювальний хіп-хоп клуб «Trance Dance», який вражає строком свого існування – вже більше 25-ти років! У місті клуб відкрив свій філіал лише 2 роки тому, розповіла Тетяна Тимковська, художній керівник «Trance Dance». Основний же офіс знаходиться у м.Дніпро, вул. Воскресенська (Леніна), 6 (Дніпровська обласна філарманонія).

Історія танцювального клубу бере свій початок ще з далеко 1991 року, коли такий танцювальний стиль як хіп-хоп майже нікому не був відомий. Але засновник Олешко Микола Вікторович, побувавши закордоном, мав змогу познайомитися з цим напрямком, надалі йому закортіло започаткувати цю культуру танцю й у себе на батьківщині. Результатом цього став Танцювальний хіп-хоп клуб «Trance Dance». З 2001 року художнім керівником клубу є Тетяна Тимковська.

Наразі студію у  м. Підгородному відвідають здебільшого діти. Дніпровську студію ж відвідує більш різноманітна вікова аудиторія – це від 4 до 60 років.

Як поділилася з журналістами газети «Наша думка» Тетяна Тимковська, «є  велике бажання виховати здорову молодь, яка б мала чим займати свій вільний час, не витрачаючи його на безглузді посиденьки вдома. Діти в Підгородному дуже талановиті, це видно одразу. Тому, дуже важливо не втрачати можливості розвивати дитячі здібності», — розповідає художній керівник клубу. «Тому, навіть маючи ціну у 200 гривень за місяць, ми не цураємося брати тих дітей, у батьків котрих не має можливості оплатити заняття у студії. Головне – це бажання розвиватися та танцювати. Усе інше не важливо

У травні місяці студія «Trance Dance» відзначила своє 25-річчя. З цього приводу пройшов великий концерт у Дніпровській обласній філармонії. На концерті можна було побачити ті танцювальні колективи, яким, в прямому сенсі, дав життя клуб, — колективи, що створили випускники «Trance Dance»: Un’Ex’Feel, Time2dance, Art People та ін.

Колектив «Trance Dance» може похизуватися й серйозними танцювальними перемогами:

-2000 рік Чемпіонат України – 1 місце формейшн дорослі;

-2003 рік Чемпіонат України з сучасних танців м. Євпаторія – 1 місце;

Травень 2005 року ЧЕМПІОНАТ СВІТУ (Венгрія) presented on IDF 3 rd World Championship and

2 nd European Championship of Modern Sports — 1 місце hip-hop form youth, 1 місце hip-hop small group mini;

Травень 2006 року ЧЕМПІОНАТ СВІТУ

(Італія) presentedon IDF 4nd World Championship and 3nd Europen Championship of Modern Dance Sports (Bellaria, Rimini, ITALI) – 1 місце hip-hop small group youth;

Травень 2010 року 8-th EUROPEAN CHAMPIONSHIP OF MODERN DANCE SPORTS (Венгрія) 1 місце;

-Травень 2011 року 9-th WORLD DANCE CHAMPIONSHIP ITALI – 1 місце. Й це далеко не повний список їхніх перемог.

Тому, якщо ви маєте велике бажання танцювати та розвиватися у жанрі хіп-хопу, ласкаво просимо до Танцювального клубу «Trance Dance». Детальніше звертайтеся за тел. 0964140909.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *