Система Orphus
Тамариск Днепропетровск

«Тамариск» відкрив двері нового офісу

Тамариск Днепропетровск19 січня, в новому офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за адресою м. Дніпропетровськ, вулиця Кірова, 22 відбувся День відкритих дверей. 

Даний захід пройшов в рамках зібрання Клубу Позитивних Змін, який організовує «Тамариск» вже не вперше.

Головною ціллю зустрічі став обмін цінним досвідом громадської діяльності з ініціативною молоддю та обговорення нових, актуальних можливостей у сфері громадської діяльності. Тамариск Днепропетровск

Шану розпочати зустріч було надано керівнику Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» Тетяні Семенівні Корельській. Нею був зроблений акцент на здобутих результатах, які у своїй більшості мали позитивний характер та корінних змінах, які щонайменше виразилися у вигляді їхнього нового, облаштованого офісу.

Також в рамках зустрічі відбулася презентація програми «Відкритий світ» Олександром Мітьковим. Дана програма фінансово підтримується Тамариск ДнепропетровскКонгресом США та адмініструється Радою опікунів Центру лідерства «Відкритий світ». Олександр прийняв участь у програмі «Відкритий світ» 03.12.2014-14.12.2014 р. США м. Вашингтон, м.Детройт, м. Пітсфілд за напрямком управління місцевими громадами. Головна ціль програми — це формування кращого взаєморозуміння між Україною та США шляхом надання новітнім лідерам України можливості безпосередньо спостерігати та пізнавати досвід американського політичного, ділового та громадського життя. Дана презентація неабияк зацікавила слухачів та викликала багато запитань до презентуючого.

Захід Дня відкритих дверей Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» став водночас таким собі підсумком діяльності за останні роки, а також плацдармом для нових починань, знайомств та ідей.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *