Система Orphus
Лагерь "Веселка" в Подгородном

Табір «Веселка» — мікрорайон тепла

Лагерь "Веселка" в Подгородном  Літо — квіти, літо — вітер, 
Літо — річка, сонце, ліс!
От якби-то красне літо
Рік для нас не раз приніс
!

Лагерь "Веселка" в ПодгородномЛіто – це пора нових вражень, пора нового життя . Літо – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття напруги, яка накопичилася за рік, заповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Це період вільного спілкування дітей. Організація відпочинку, зайнятості у літній період, збереження і зміцнення здоров’я дітей та підлітків — одне з пріоритетних завдань соціальної політики нашої держави. На сьогоднішній день не всі родини мають можливість забезпечити відпочинок  дитини в таборах за межами району, тому все більшу активність набуває організація літнього відпочинку дітей у межах населеного пункту проживання. Це так звані пришкільні табори відпочинку .

Лагерь "Веселка" в ПодгородномЛітній табір відпочинку сьогодні — це не тільки форма реалізації основних завдань соціального захисту дітей , це ще й можливість для творчого розвитку, збагачення духовного світу та інтелекту дитини, що створює умови для соціалізації особистості, яка формується в навколишньому соціумі. Це джерело позитивних емоцій, дружби, добра та здоров’я.

Наш табір «Веселка», на базі КЗ Підгородненська СЗШ№4» став саме тим джерелом, яке  створило дітям нашого мікрорайону  атмосферу тепла, турботи, любові, безпеки та комфорту.

Виховна робота у пришкільному таборі відпочинку  «Веселка» базувалася на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягала   у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи. Звичайно, що реалізація завдань змісту роботи залежить від педагогічного колективу, його виховного потенціалу та майстерності. Тож активними, творчими вихователями стали такі вчителі нашої школи як : Александренко А.С., Бабич Т.О., Пікуш А.А., Кузьменко А.Р., Голубничий П.В., Станкевич В.М., Нестерук М.В. Саме  їм належала    відповідальна  роль в організації змістовного дозвілля дітей у таборі та виховання свідомих громадян незалежної України.

Пришкільний  табір діти хочуть бачити схожим на заміські табори. Чому саме?

Перш за все,  дітей привертають змістовні культурно-масові заходи, яскраві дійства та особиста участь у всіх справах. Ураховуючи всі об’єктивні та суб’єктивні можливості, рівень розвитку й вихованості та реальні запити учнів, виховна робота у нашому  таборі  була  налаштована   на комплексну реалізацію пріоритетних напрямів виховання, зокрема патріотичного, морального, естетичного, фізичного, екологічного, які тісно взаємопов’язані, доповнюють одне одного.

Виховна робота у пришкільному таборі «Веселка» формувалася в напрямах: спортивно-оздоровча, художньо-естетична, краєзнавча та гурткова робота.

Спортивно-оздоровчий напрямок  роботи включав в себе різноманітні спортивні змагання (веселі старти, козацькі розваги, футбольний турнір, піонербол, турнір із шахів, майстер клас  лідерів Здорового Руху STREET WORKOUT PIDGORODNE ). Кожний   ранок у таборі починався  з ранкової гімнастики, яка проводилася  на свіжому повітрі досвідчений вчитель фізичної культури.

Особливою популярністю користувався у вихованців художньо-естетичний напрям роботи, бо саме заходи такої спрямованості сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати свої творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчий потенціал. Гарним сюрпризом для дітей , цього року,  став виступ вихованців БДТ з м. Підгородне. Талановиті , активні, творчі  колективи  запалили вогник тепла в серцях наших вихованців.

Краєзнавчий напрям виховної роботи — це різноманітні екскурсії та подорожі стежинами рідного міста та за його межами.  Кожного року діти подорожують різними маршрутами та відшуковують нові, ще невідомі їм куточки свого міста. Вихованці табору  з захопленням відвідали Народний   історико — краєзнавчий музей  ім. О. Коваля, дитячу бібліотеку в м. Підгородне, парк Північний , парк ім. Л. Глоби.

Щоб у дітей не залишалося жодної хвилинки для нудьги, на період роботи «Веселки» у школі  працювали  «літні» гуртки. До повноцінної гурткової роботи залучалися  вчителі образотворчого мистецтва,фізичного  виховання, музичної культури.

Чітка та злагоджена робота всіх працівників табору  дозволила зробити незабутнім і корисним відпочинок з 02 червня по 19 червня 2015року для 60 дітей нашого мікрорайону.

Так минули  цікаві літні дні у стінах рідної школи.

Колектив табору та діти щиро вдячні за організацію чудової та змістовної екскурсії директору  Народного історико — краєзнавчого музею Чірідніченко В.І. та працівникам дитячої бібліотеки в м. Підгородне.

Нємцева  Марія — начальник пришкільного табору відпочинку  «Веселка»

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *