Система Orphus
Активисты Подгородного

Свято для дітей від колективу активістів Підгородного

Активисты Подгородного13 січня 2015 року колектив активістів ініціативної групи «Твоє Підгородне» завітав до районного Будинку дитячої творчості із розважальною програмою та подарунками, що символізують нашу безмежну вдячність маленьким талантам.

Дуже важливо у нашому житті говорити слово «Дякую». Це означає, що люди не забувають про добрі справи та допомогу інших людей.

У минулому 2014 році нас багато хто підтримував та наставляв на вірний шлях. Проте були у нас і такі помічники, чиє старання та бажання допомогти нам хотілося б відзначити з особливою вдячністю.

Це талановиті вихованці Будинку дитячої творчості. Жодного разу дітки не відмовили нам у допомозі. Вони з радістю та відкритим серцем малювали для військовослужбовців малюнки, виготовляли обереги – голубочки, співали на Громадських вітальнях, які були присвячені зустрічам із учасниками АТО.Активисты Подгородного

Висловлюємо величезну подяку сім`ї Руденко Світлани за допомогу в організації дитячого свята. Нашу вдячність Вам не передати словами! Ви люди з великої букви «Л».

Дітям небагато треба для щастя: трохи уваги, солодкі подарунки та ваша щира посмішка. Коли у залі під час свята та після нього лунав дитячій сміх, наші серця раділи та наповнювались теплом. Ми зрозуміли, що змогли доторкнутися до душі кожного та зробити так, щоб діти відчули нашу вдячність їм, в головне – вдячність солдат, які отримували від них вітання.
Дякуємо Вам, дітки. Ви наша гордість та наше майбутнє!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *