Система Orphus
масленица в Подгородном, Днепропетровск

Святкування Масляної у Підгородному

масленица в Подгородном, Днепропетровск

фото Валентина Гузь

12 березня Підгородняни дружньо та весело святкували Масляну.

За спільної участі мешканців міста, міської влади та місцевих активістів свято вийшло насиченим, цікавим та незабутнім.

До участі в святі містян закликали артисти, що їздили по місту.

Свято під козацький гімн відкрила міський голова Галина Кузьменко.

Всі бажаючі могли насолодитися традиційною стравою – млинцями.

У святі приймали участь колективи «Вертеп», «Angels» та  «Городок». Порадували своїм талантом місцевий молодіжний театр «Рандеву»,  баяністи «сім’я Махно», а також колективи «Криниця» та «Журавка» талановиті учні шкіл.

Містян залучали до народних забав та конкурсів: перетягування канатів, перегони на тачках, «колесо бажань» та багато інших.

Від мешканців міста висловлюємо вдячність за організацію свята колективу Будинку Культури ім. Т.Г.Шевченка, а саме Віталію Моргуну, Валентині Гузь, також Марині Івко за цікавий сценарій, Сергію Харламову, Волошко Сергію, що виготовили декораціїї на вулицю ЮліЇ Кузнецовій, Ірині Олексійова, що виготовили театральні ляльки,  Оксані Донець, що займались виготовиленням прапорців, Юлії Мехеді, Юлия Лук»янченко за смачні млинці та міський раді за підтримку свята.

Під кінець свято за традицією було спалено опудало, що сприятиме скорішому приходу весни.

Всі присутні були вражені підготовкою та організацією свята, і сподіваються, що подібні заходи відбуватимуться у Підгородному неодноразово.

масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровскмасленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск масленица в Подгородном, Днепропетровск

масленица в Подгородном, Днепропетровск

фото Валентина Гузь

масленица в Подгородном, Днепропетровск

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *