Система Orphus

Суцвіття талантів Підгородного й не тільки

Вже 50 років у м. Підгородному працює Будинок дитячої творчості. У ньому діти розвиваються в культурному та художньо-естетичному напрямках. Вихованці Будинку творчості активно приймають участь у різноманітних фестивалях, конкурсах, здобувають призові місця. Тож, давайте дізнаємося більше про роботу Будинку дитячої творчості і талановитих дітей, які його відвідують.

Будинок творчості працює за такими напрямками:

— декоративно-ужитковий;

-туристико-краєзнавчий;

— художньо-естетичний.

Наразі, у м. Підгородне діють такі гуртки:

— Циркова студія «Романтики»;

— вокальні колективи «Нотка» і «Дзвіночки»;

— танцювальний колектив «Задоринка»;

— Образотворче мистецтво і художня кераміка;

— Петриківський .розпис.

Також, при Будинку дитячої творчості працює творча група для дітей, віком від 4 до 6 років. Заняття проходить комплексно в один день за трьома напрямками.

Діти, які відвідують тут гуртки надзвичайно активні й талановиті. Варто відмітити переможців фестивалів і конкурсі 2015-2016 років: Поліщук Оксана та Кузьменко Дарія здобули перемогу у обласному конкурсі дитячого малюнку «Різдвяні свята»;  Молдавська Вікторія та Малашева Олександра стали переможниця конкурсу «Знай і люби свій край — 2015»; 3 місце на Міжнародному фестивалі «Золота троянда » і фестивалі-конкурсі «Імперія зірок-2016» хореографічний колектив «Задоринка»; перемогою на фестивалі циркового мистецтва відзначилась цирк ова студія «Романтики»; колектив «Мандрівник» здобув перемогу в обласному етапі виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»; Шаповал Вікторія, Білоброва Ганна, Фомічова Елеонора та Шевченко Віктор перемогли у творчому конкурсі «Собори наших душ».

Загалом робота БДТ охоплює 16 шкіл Дніпропетровського району, у ньому навчається 719 дітей. Заняття у цьому навчальному році розпочнуться з 15 вересня. Усі гуртки працюватимуть у другій половині дня.

Тож, Будинок дитячої творчості запрошує всіх охочих розвиватися та творити!

 

Автор: Віталіна Серебрянская

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели