Система Orphus

Створення територіальної громади

Створення територіальної громади в Підгородному Вчора, 29 листопада о 12 годині дня в Міській раді Підгороднього пройшла зустріч з новообраним мером міста — Кузьменко Галиною Василівною. Головною метою зустрічі було обговорення прав територіальної громади.

Відповідно до ст. 140 Конституції України, місцеве самоврядування є правом територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Отже все, що нам треба, це гарантувати, щоб територіальна громада набула свого конституційного права. А для цього потрібно шляхом загальних зборів утворити територіальну громаду як суб’єкт публічного права, яка набуде прав власності на комунальне майно на його території.

Така територіальна громада матиме легітимність, якщо буде створена місцевими зборами за участю щонайменше 50% жителів плюс один голос. Шляхом утворення територіальних громад селянам удається захищатись від різноманітних проявів корупції місцевих чиновників:

— незаконної приватизації земель
— вирубки лісів
— забруднення ставів
— свавілля чиновників та міліції

Була обговорена тема і Народної політики, яка детальніше буде розглянута вже в наступну неділю 06.12.2015 о 12:00 в міській раді. Запрошуємо всіх бажаючих.

Автор: Оксана Васильева

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели