Система Orphus

Студія танцю «Городок» оголошує набір

З вересня студія «Городок» буде вводити нові напрямки — контемперарі і джаз-фанк. Також цього місяця тривають майстер-класи для танцюристів студії та всіх охочих. Очікується і приріст груп: зараз у «Городку» займаються дві групи хлопців, з вересня буде три — молодша, середня і старші школи. 

Сім місяців тому в Підгородному молода спортсменка відкрила танцювальну студію. Організатор Анна мала бажання створити можливість для школярів займатися сучасними стилями танцю, як, наприклад, в Дніпрі, де вже відкрито ряд подібних студій. Але для жителів міста куди зручніше відвідувати міську студію, ніж їхати в обласний центр, де і ціни за заняття будуть у два рази вищими.

Заняття в студії проходять для дітей від 8 до 14 років хіп-хоп, джаз, модерн, а також проводяться майстер-класи для хлопців і дівчат від 10 до 40 років.

Для розвитку в сфері танцювальної хореографії для своїх учнів Анна також організовує майстер-класи від танцюристів з дніпропетровських танцювальних шкіл. Крім учасників студії «Городок» також запрошуються і просто містяни, які бажають набути досвіду в сучасних напрямках танців. Уже проведено 3 майстер-класи з хіп-хопу і хаусу від триразового чемпіона України з хіп-хопу, провідного танцівника Freedom dance school — Alexa.

Основна вікова група на майстер-класах, за словами Анни, це хлопці від 9 до 14 років.

Отже, якщо ви обожнюєте танцювати і хочете спробувати себе в різних стилях сучасної хореографії, приходьте в «Городок»!

Запис на заняття по телефону 0993881329. Перше заняття безкоштовне.

 

Автор: Анастасія Кирилюк

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *