Система Orphus
контроль державних службовців

Студентів закликали контролювати державних службовців

контроль державних службовцівГромадська організація «Фундація суспільність» презентували студентам проект громадського контролю витрат чиновників , та обговорили необхідність низової активності громадян.
Захід відбувся 2 листопада у приміщенні Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.
Віталій Гайдукевич та Олена Бондаренко презентували проект «Декларації» (доступний за посиланням (http://declarations.com.ua/), що покликаний електронізувати декларації чиновників, та зробити їх доступними для аналізу.
Студенти разом з модератором Віталієм Гайдукевичем обговорили, як громадяни можуть впливати на рівень корупції у державі, чи можливе подолання корупції «знизу».
Було обговорено ряд ідей, що допомогли б громадянам контролювати чиновників, а чиновникам – не «спокушатись» на хабарі. Зокрема, присутні погодились, що окрім «прибуткової» декларації, варто зобов’язати чиновників звітувати про видатки, що дозволило б отримати більш повну інформацію про матеріальний стан державного службовця.
Студенти виявили бажання згуртуватись та проводити інформаційну кампанію серед однолітків та школярів, роз’яснюючи права та обов’язки громадян та інформуючи їх про інструменти боротьби з корупцією.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели