Система Orphus

Стопудівка-2016 вже дуже скоро!

28 липня о 12:00 в медіа центрі «Дніпро пост» відбулася прес-конференція «Стопудівка-2016 в Дніпрі».

У прес-конференції взяли участь:
— координатор фестивалю Дмитро Хозін;
— арт-директор фестивалю Микола Родін;
— координатор головної сцени, Дмитро Константинов.

Дмитро Хозін:
Стопудівка в цьому році має зовсім інший масштаб. Ті, хто був з нами в попередні роки, знають, як цей фестиваль перетворився з невеликого проекту в селі у величезний  open-air в центрі міста на Монастирському острові.

Сьогодні Стопудівка є одним з кращих фестивалів у країні і входить в ТОП-10 України. Ми намагалися зробити все, аби виправдати ці позиції і поліпшити їх.

У цьому році фестиваль буде включати в себе безліч напрямків, кожне з яких буде значно більшим, ніж у минулому. На фестивалі будуть діяти 2 сцени, великий фуд-корт на 30-40 окремих пунктів харчування, спорту, дитячий майданчик, екскурсії по місту. У цьому році близько 30-40% аудиторії фестивалю приїжджають з інших міст і областей, спеціально для них ми організовуємо екскурсії на Інтерпайп, Петриківку, Музей космонавтики, а також будуть проводити безкоштовні пішохідні екскурсії по місту.

Ще на фестивалі буде організована виставка скульптур, фото-зони, водні атракціони, ЕКО-план для сортування сміття. На ярмарку планується представити велику кількість сувенірів з символікою фестивалю.

Дмитро Константинов:
У цьому році фестиваль, мабуть, досягне свого піку за масштабом, за кількістю зірок, за якістю звуку і сцени. І стане взагалі лакмусовим папірцем щодо творчого житті міста. Не будемо кривити душею, Дніпро не найактивніше місто — тут досить важко збирати людей на концерти, фестивалі. Але ми робимо все, щоб залучити наш народ до гарної, якісної музики від кращих зірок України. В цьому році це буде зовсім інший рівень звуку, інша якість сцени. Ми скоротили кількість учасників, але збільшили тривалість виступів і зосередилися на кращих командах, тому всілякі затримки виключені.

Головна сцена починає свою роботу з 17:00 і закінчує о 23:00, потім другий раз починає роботу пляжна сцена — вона працює вдень з 12:00 до 18:00 і потім знову з 23:00 до 02:00-03:00. Там буде жива музика, діджеї. Що стосується головної сцени, то основним хедлайнером фестивалю є Бумбокс. За опитуваннями в інтернеті люди дуже чекали Другу Ріку і ми їх запросили і, звичайно ж, буде улюбленець нашого міста Сергій Бабкін. Три основних хедлайнера по днях: 5 серпня — Сергій Бабкін, 6 серпня — Бумбокс, 7 серпня — Друга ріка. Також будуть EPOLETS, o’torvald, Антитіла, Вагоновожаті та багато інших.

 

Микола Родін:
Дві працюючі сцени — це не єдине, чим ми можемо похвалитися, тому що в цьому році Стопудівка претендує на звання вже не просто музичного, а й арт-фестивалю. Одним з наших партнерів виступить компанія Інтерпайп, це дасть можливість зробити хорошу фотозону, виставку інсталяцій з металобрухту, яка складатиметься приблизно з 20 скульптур. Вони чудові і, в першу чергу, порадують дітей, оскільки там будуть мультиплікаційні персонажі в людський зріст.

Рекомендую гостям фесту не обходити увагою пляжну сцену, оскільки там будуть виступати хоч і молоді, але дійсно цікаві і амбітні команди. Ми проводили відбори, в яких брало участь багато гуртів й ті відвідувачі, які прийдуть на Стопудівку зможуть оцінити цілий зріз сучасної культури не тільки регіону, але й України.
Ще одна наша перевага — ціни. Вони у нас дуже низькі. Ми розраховуємо на масовість. Зараз на 3 дні квитки коштують всього 350 гривень. У дні фестивалю вони трохи подорожчають. Також на території фестивалю буде діяти безкоштовний наметове містечко.

Крім всього на фестивалі буде гарне освітлення — 5 км ламп розжарювання, які прикрасять весь острів.

Також організатори просять, щоб при купівлі квитків всі були уважними і не набули підробку. На цих квитках є голограма і вони виконані на дуже щільному картоні. Офіційні точки продажу, а також більш докладну інформацію про Стопудівке-2016 можна подивитися на сайті та в соціальних мережах — Вконтакте і Facebook.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели