Система Orphus
Подгородное

Статеве виховання молоді Підгородного

Подгородное

Лекція щодо статевого виховання у школі №3, 2014 р.

Актуальна тема та проблема у м.Підгородному серед молоді — це їх статеве виховання. Звідки ж дізнаються молоді люди про статеві відносини? Які у майбутньому можуть виникнути проблеми? Навіщо розмовляти з молоддю про статеві відносини? Це дуже важливі питання на які потрібно знати відповіді.

З опитування молоді Підгородного можно зрозуміти, що молодь дізнається про інтимні стосунки у більшості випадків з інтернету або розповідей старших друзів, братів, сестер. Але дізнатися про це мало, потрібно ще виховати правильне відношення до статевих відносин і формувати правильне сприйняття відповідальності за своє здоров’я та партнера.

Тому більшість шкіл м.Підгородного проводять виховні уроки, лекціях про статеві відносини, розповідають про контрацептиви та до яких хвороб може призвести недбайливе та байдуже відношення до цього. Також застерігають від ранніх статевих відносин, що мають негативний вплив на молодий організм.

У деяких сім’ях вважають правильним розповідати про статеві відносини та до чого вони можуть призвести. Бо виховання залежить в першу чергу залежить від батьків і який спосіб життя буде вести їх дитина, якоюсь мірою залежить теж від них.

Порада батькам! Розмовляйте зі своїми дітьми про статеві відносини, завдяки цьому, ви уникнете багатьох проблем. Якщо ж ви не знаете, як розповісти правильно, то вам на допомогу прийдуть психологи, спеціальна література та безліч інших джерел.

Але це лише перше враження від того, як виховують молодь у Підгородному, надалі ця тема буде ще досліджуватися.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *