Система Orphus
Местные выборы в Украине 2015

Стартувала виборча кампанія місцевих виборів

Сьогодні, 8 вересня, у прес-центрі ІА «МІСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему «В Україні стартує виборча кампанія місцевих виборів».

В прес-конференції брав участь: — Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв.

Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв розповів, що в Україні 5 вересня стартувала виборча кампанія: «У 2015 році виборча кампанія буде досить складна, так як вибори в таких умовах, які склалися в Україні ще не проходили, а саме: частина території анексовано, частина території окуповано. Такі труднощі пов’язані з впровадженням нової виборчої моделі та створеної конкурентним середовищем, з великою кількістю чорного піару, з використанням махінацій, різних схем, аж до фальсифікації. Згідно виборчого законодавства, для самих громадян нічого не зміниться, так як вони не бачили, так і не побачать відкритості списків суб’єктів виборчих процесів. Також зберігається загроза, що на місцевих виборах 15-20% територіальних округів отримають тих депутатів, за яких вони не голосували.

Також зберігається проблема інформаційного та агітаційного забезпечення, в тому числі не відбувається ніяких позитивних подвижок в плані моніторингу фінансової діяльності суб’єктів виборчого процесу і т. д», — розповів він.

Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв розповів, що в Україні 5 вересня стартував виборчий процес, який почався з формування територіальних виборчих комісій: «На сьогоднішній день в Україні сформовано 640 виборчих комісій, з них 54 у Дніпропетровській області. До складу комісії входить 18 осіб, з них 12 осіб в обов’язковому порядку комплектуються з 6 представників парламентських фракцій. На 6 місць претендують всі інші партії, які беруть участь у виборчому процесі», — розповів він.

Станіслав Жолудєв додав, що за 34 дні до дня голосування починається процедура висунення кандидатів

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели