Система Orphus

Старт проекту «Зроби місто кращим» у м.Підгородному

Підгородненською міською радою було затверджено програму «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) на території Підгородненської міської ради на 2016-2020 роки».

У зв’язку з више сказаним  у м. Підгородному з 15 травня 2017 року  почав свій старт проект по програмі Бюджет участі, який  триватиме до 30 червня 2017 року! 

Як відомо, бюджет участі являє собою демократичний процес, що надає можливість кожному жителю взяти участь  в розподілі коштів місцевого бюджету за допомогою створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Всі бажаючі жителі міста можуть  подати проект, що пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як саме його проект реалізують.
Взяти участь в даному конкурсі можна  заповнивши форму проекту та подати до Підгородненської міської ради за адресою: вул. Центральна, 46, м. Підгородне.

З більш детальнішою  інформацією можна ознайомитися  на сайті http://dnpidgormr.dp.gov.ua/…/pidgorodnjanska…/document.xsp… або в міській раді міста Підгородного.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *