Система Orphus
город Подгороднее

Спорт у Підгородному: чи потрібен він?

город Подгороднее

Фотограф: Елена Биндич

Що робить вас веселішими і здоровішими? Саме так — спорт! Саме тому, піклуючись про вас, дорогі читачі, ми починаємо реформувати спортивні ресурси нашого міста.

Для початку журналісти сайту «Підгородне.in.ua» поставили собі на меті з’ясувати, як жителі міста відносяться до спорту.

Виявилось, що у Підгородному живуть дуже активні та спортивні люди, але ось одне «але»…. У Підгородному не вистачає спорту!

Учень 10 класу Усков Юрій прокоментував це так: «Я ходжу на секцію з футболу 2 рази на тиждень. І мені дуже подобається наш тренер Микола Іванович. Я впевнений, що він міг багато чому навчити, але якщо б було футбольне поле, більше м’ячів. І дуже погано, що у нашому НВК №1 немає футболу».

Так, було б дійсно краще, якщо б у Підгородному розвивався цей вид спорту, адже і сам тренер, вчитель фізкультури другої середньої школи сказав: «Новых секций создать в нашей школе почти невозможно, ведь график работающих секций и так напряжен. Лично я готов вести свой футбол, даже могу уйти с должности учителя (если разрешат, конечно).»

З цього коментарю випливає ще одна проблема: немає постійного місця для занять. Безперечно, є спортивний клуб «Онфіт!, але він ніяк не вирішує цієї проблеми.

Житель міста повідомив : «Хотілося б займатися боксом, але в «Онвіті» — дуже дорого та далеко. Тому, щоб займатись цим видом спорту мені доводиться їхати до Дніпропетровська на двох маршрутках. У Підгородному потрібен бокс, він корисний для здоров’я.»

Ще одна мешканка міста запропонувала таку ідею: «Місцем для занять боксом може послугувати приміщення теперішнього кафе «Акація», тому що там споюють молодь».

А чому б і ні? Адже фізичному стану молоді нашого міста шкодять алкоголь та тютюн. Ще один вчитель фізкультури бачить ситуацію так: «Молодые граждане г. Подгородного будут меньше заняты разгулами, пьянствами, разборками,наркотой, хулиганством. Спорт защищает генофонд нашей нации».

Золоті слова. Важливо донести до кожного з вас. У ході дослідження виявилось, що у м. Підгородному не вистачає: баскетбольного поля, баскетбольних м’ячів та тенісу. Також усім не вистачає стадіону «Колос». Найпопулярнішими видами спорту у нашому місті є футбол та баскетбол.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *