Система Orphus
Спасіння Кільчені. Переходимо до дій

Спасіння Кільчені. Переходимо до дій

Спасіння Кільчені. Переходимо до дій

Фотограф: Елена Биндич

13 березня у сесійній залі Підгородненської міської ради відбулось третє громадське слухання з приводу проблем річки Кільчень. Якщо на першому і другому слуханнях було обговорено загальні проблеми річки, то на третьому громада перейшла до дій.

Перед присутніми виступив вчитель географії Підгородненської школи ПСЗШ №2, завідувач циркової студій, організатор багатьох природничих екскурсій та експедицій і взагалі палкий прихильник природи Бондар Віктор Григорович. На слуханні було запропоновано 22 березня провести моніторинг річки Кільчень в Підгородному – пройти вздовж берега, щоб оглянути її стан і визначити проблемні ділянки.

Організатори закликають всіх небайдужих приєднуватись до моніторингу, «В наших руках порятунок Кільчені!» — зазначають вони. Також заплановано 21 березня о 10:00 провести збори квартальних, щоб долучити і їх до порятунку річки. Ще загально вирішено поділити Підгородне на частини, за кожною буде закріплено відповідального, завданням якого буде інформувати жителів довіреної йому частини. Також організаторами було запрошено на слухання деяких депутатів Підгородненської міської ради, але, на жаль, вони не відвідали даний захід.

Загалом слухання пройшло доволі плідно, висловлено багато ідей. Але, звісно, чим більше – тим краще, тож, підгородняни, не будьмо байдужими, долучаймося до спасіння перлини Підгородного – Кільчені!

Новини від партнерів

  1. Олександр

    Вчитель географії Бондар Віктор Григорович працює в 2-й школі, а не в 3-й. Автору тексту треба перевіряти текст перед відправкою у широкий світ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели