Система Orphus

Собака загризла жінку

Як ми повідомляли раніше, 27 листопада вранці в нашому м.Підгородному на вулиці Червоній на двох жінок напала собака.

Одна з цих жінок померла від укусів і рваних ран. На господаря собаки завели кримінальну справу повідомили правоохороні.

Також, правоохоронці повідомляють, що одна жінка намагалася захистити іншу і отримала тілесні ушкодження, з якими її потім відвезли в лікарню. Друга жінка від отриманих травм померла на місці. Загиблу 56-річну жительку Підгородного виявили з практично розгризанлю ногою і знятим скальпом, лежачим окремо. Проти власника собаки завели кримінальну справу за ст. 115 (умисне вбивство) з поміткою «нещасний випадок». 

Однак від лікарів та свідків ситуації вияснено іншу інформацію. Свідки даного випадку повідомили, що о 6.30 жінка йшла вулицею та на неї напала собака і почала кусати, жінка кричала чим спровокувала, що вийшли жителі цієї вулиці і відігнали собаку та викликали швидку. Через деякий час жителі цієї вулиці виявили іншу жінку, яку раніше загризла собака і як наслідок викликали поліцію. 

Крім того, лікарі до яких поступила зранена жінка повідомили, що постраждала потрапила в лікарню з невеликими гематомами та укусами. Також внаслідок того, що невідомо чи скажена собака була чи ні — жінку госпіталізували на 10 днів, щоб прослідкувати за самопочуттям потрепілої.

Дж.: https://www.google.com.ua

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *