Система Orphus
служба занятости днепропетровска

Служба зайнятості допоможе, підтримає та навчить

служба занятости днепропетровскаСьогодні, 19 березня, волонтерський рух міста Підгородного, до складу якого входить Інформаційний портал міста «Podgorodnoe.in.ua» та ініціативна група «Твоє Підгородне», відвідали Дніпропетровський районний центр зайнятості, де відбувся Круглий стіл за участі директора Сінчука Миколи Івановича, заступника директора Пузанової Вікторії Василівни, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Нікіпелової Тетяни Мирославівни.

Найголовнішим питанням стала зайнятість вимушено переселених осіб у Дніпропетровському районі, а насамперед у м.Підгородному.

Обговорення почалось з висвітлення волонтерами, які активно працюють з переселенцями та бажають їм допомогти, наболівших питань:

1. Да і як можна працевлаштуватися вимушено переселеним особам?
2. Чим і як може допомогти Дніпропетровський районний центр зайнятості?
3. Що потрібно для того, щоб центр зайнятості почав допомагати вимушено переселеним особам, що мешкають у м. Підгородному?

Директор Дніпропетровського районного центру зайнятості Віктор Сінчук із задоволенням допоміг підгородненським волонтерам і дав дуже змістовні відповіді на всі питання.

Зараз у Дніпропетровському районі проживає 1550 вимушених переселенців і , звісно, майже всім потрібна допомога у працевлаштуванні. Нажаль, як повідомив Віктор Васильович, далеко не всі звертаються за допомогою до центру зайнятості. Але двері цього закладу відкриті кожному, всі працівники готові допомогти не тільки у пошуку роботи, а й у навчанні. Так-так, вам не почулося! Звернувшись до Дніпропетровського районного центру зайнятості, ви зможете отримати безкоштовну освіту у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за слідуючими спеціальностями:

— Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (термін навчання 5,5 місяців)
— Контролер — касир (5,5 місяців)
— Касир в банку (9 місяців)
— Конторський (офісний ) службовець- бухгалтерія (9 місяців)
— Продавець продовольчих товарів (5,5 місяців)
— Продавець непродовольчих товарів (5,5 місяців)
— Електрогазозварник (7,2 місяці)
— Оператор котельні(3,5 місяців).

Також, центр зайнятості допоможе оплатити проїзд місця навчання.

Тож, просимо усіх бажаючих звертатися до Дніпропетровського районного центру зайнятості, де вам завжди допоможуть. Раді допомогти вам будуть й волонтери м. Підгородного: інформаційний сайт «Podgorodnoe.in.ua» та ініціативна група «Твоє Підгородне». Велику подяку у допомозі організації Круглого столу оголошуємо директору Будинку культури ім. Т. Г. Шевченка м. Підгородного Моргуну Віталію Юрійовичу!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели