Система Orphus

Служба Колективної Безпеки — чи реально це?

-ftjMfC3X5E Служба Колективної Безпеки - чи реально це?21 серпня,о 5 годині вечора,в міській краді — відбулась запланована зустріч zHKFJ0xZvJ0 Служба Колективної Безпеки - чи реально це?квартальних усіх вулиць  міста Підгородного,активної молоді та самих працівників міської ради.

Темою обговорення — стала інформація про СКБ(Служба Колективної Безпеки).

Також на зборах були присутні міліціонер та дільничий м.Підгородного,який буде допомагати нам у цій справі.

Петро Федорович Дудка,урочисто розповів все,що запланували та вислухав думку кожного із мешканців.
Усі квартальні отримали листи з адресою сайта та групи,за допомогою яких,вони можуть дізнаватись всю інформацію та новини Підгородного,а також,отримали контактний телефон ,за яким можна підтримувати зв’язок СКБ. Дізнались подальші плани подій в нашому місті та сказали,що при будь-якій zqCdiibkHv4 Служба Колективної Безпеки - чи реально це?незрозумілій,небезпечній,непроінформованій ситуації — будуть звертатися за цим номером та ставити до відому міліціонерів,дільничих і самих жителів.

Установити такий зв’язок СКБ,нам допомогла відтворити в реальність та дійсно серйозно зацікавилась цією справою — колишня директриса ПСЗШ №2, Галина Вікторівна,а також за підтримки деяких працівників міськради,активної молоді»Твоє Підгородне»та «Подгородное.in.ua-городской информационный сайт»

Тому,усім дякуємо за участь та очікуємо щирої допомоги від жителів .

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели