Система Orphus

Слідкуємо за розвитком організацій громадянського суспільства

0010062037R-849x565Слідкуємо за розвитком організацій громадянського суспільстваШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо  11 червня 2014 року на презентацію Індексу сталості розвитку організацій громадянського суспільства за 2013 рік

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) опублікувало Індекс сталості розвитку організацій громадянського суспільства України за 2013 рік. Протягом сімнадцяти років Індекс висвітлює розвиток ОГС в двадцяти дев’яти країнах. У даному документі оцінюються загальні умови для розвитку ОГС, приділяючи особливу увагу правовому середовищу, організаційній спроможності, фінансовій життєздатності, адвокасі, наданню послуг, інфраструктурі та ставленню з боку громадськості.

Презентація Індексу сталості розвитку ОГС  відбудеться 11 червня 2014 з 11.00 по 13.00 за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 2, кім. 420 (приміщення Прес-служби Дніпропетровської обласної ради).

Запрошуються представники органів влади, громадських організацій, дослідники та журналісти з м. Дніпропетровська.

Для участі в заході просимо повідомити  листом до 9 червня 2014 р. на електронну пошту tamarisk@tamarisk.org.ua або за телефоном (093) 137 94 57 Віолетта Капітон 

Захід проводиться Творчим центром ТЦК (м. Київ), який є виконавчим партнером у визначенні Індексу сталості ОГС України, спільно з  Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за підтримки Дніпропетровської обласної ради. 

Ви отримуєте дану розсилку оскільки дили згоду на отримання інформації від Центру «Тамариск»

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *