Система Orphus
Конкурс на установку маяка в Днепропетровске

Скоро у Дніпропетровську буде встановлений маяк

Борис Філатов впевнений, що Дніпропетровську потрібен новий символ надії і світла на шляху до нових звершень. Символ надії для Дніпропетровська —  Борис Філатов оголосив конкурс на створення маяка. Про це повідомили в прес-службі нардепа.

Символ надії Дніпропетровська буде встановлений на Набережній. Під час святкового концерту, який пройшов на Фестивальному причалі, він оголосив про проведення конкурсу на створення маяка – символ безмежної віри й надії, світла на шляху до нових звершень, нового життя.Також політик повідомив, що за підсумками проведення конкурсу, громадських обговорень проекту, маяк буде встановлений на Набережній Дніпропетровська.

Дійсно, вчені давно довели, що зображення маяка в геральдиці вказує на набуття у життя нових цілей і орієнтирів, рух правильним курсом, з темряви до світла, самовдосконалення. А ще маяк – символ виконання задуманого, рішення давнього питання. Такі плани, мрії, проекти є у кожного – і світло маяка горить для всіх. Тому, за задумом Бориса Філатова, Дніпропетровський маяк повинен стати орієнтиром і світлом, що вказує напрямок вірного «курсу» для всієї України.

Нагадаємо, що День Дніпропетровська Борис Філатов святкував разом з жителями міста. З ранку народний депутат України взяв участь в автопробігу, потім поспілкувався з дніпропетровцями та гостями міста у «Кольоровому місті», який Благодійний фонд Бориса Філатова організував на Набережній.

Пізніше, разом з тисячами городян вітав рішення з’їзду партії про своє висунення на посаду мера від «Українського об’єднання патріотів — УКРОП». Варто зазначити, що рішення всеукраїнського з’їзду висунути Філатова кандидатом у мери дніпропетровці, присутні на Фестивальному причалі, сприйняли з щирою радістю і бурхливими оплесками. Ну, а завершився день святковим концертом, на якому глядачі стали свідками унікальної програми з лазерним шоу та виступами зірок українського шоу-бізнесу.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели